Світлові панелі для РК «Південний квартал»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світлові панелі для РК «Південний квартал»

Світлові панелі для ЖК «Південний квартал» представлені двома типами світлових коробів, різних за розміром і будовою. Відрізняється також і застосування коробів: два з них встановлені зовні, третій – у приміщенні.

Зовнішні лайтбокси більшого розміру – по 1200х1700мм кожен. Один встановлений над головним входом, другий – на торці будинку, для того, щоб розташування офісу компанії добре проглядалося з різних ракурсів.

Офіс «Південний квартал» розташований в Києві за адресою: вул. Строкача, 9. Третій короб виконує функцію предмета інтер’єру в офісному приміщенні.расчитать2-min

Його розмір трохи менше, 1250х1580мм. Цей короб відрізняється також тим, що не має задньої стінки, що дає чудовий ефект контурного свічення на стіні.

Такий лайтбокс може стати головним акцентом в будь-якому корпоративному офісі, залишаючи у відвідувачів приємні враження про компанію.

Чекаємо на ваш дзвінок!

zakazat proschet vivesky