изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Світлові панелі для РК «Південний квартал»

Світлові панелі для ЖК «Південний квартал» представлені двома типами світлових коробів, різних за розміром і будовою. Відрізняється також і застосування коробів: два з них встановлені зовні, третій – у приміщенні.

Зовнішні лайтбокси більшого розміру – по 1200х1700мм кожен. Один встановлений над головним входом, другий – на торці будинку, для того, щоб розташування офісу компанії добре проглядалося з різних ракурсів.

Офіс «Південний квартал» розташований в Києві за адресою: вул. Строкача, 9. Третій короб виконує функцію предмета інтер’єру в офісному приміщенні.расчитать2-min

Його розмір трохи менше, 1250х1580мм. Цей короб відрізняється також тим, що не має задньої стінки, що дає чудовий ефект контурного свічення на стіні.

Такий лайтбокс може стати головним акцентом в будь-якому корпоративному офісі, залишаючи у відвідувачів приємні враження про компанію.

Чекаємо на ваш дзвінок!

zakazat proschet vivesky