Виготовлення рекламних вивісок для магазину Читай Город
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення рекламних вивісок для магазину "Читай Город"

Виготовлення рекламних вивісок для крамниці “Читай город” стало частиною серії оформлення торгівельних приміщень мережі магазинів. Ми виконали 4 несвітлові вивіски розміром 6х1 метри кожна з ПВХ панелей з кольоровими наклейками з плівки оракал.

Дві вивіски на синьому фоні і дві на білому мають однаковий дизайн, але дзеркальне відображення. Білі вивіски монтовано по обидві сторони ескалатора, щоб вказувати відвідувачам ТЦ напрямок руху до магазину. расчитать2-min

Це приклад бюджетних вивісок, які ідеально підходять для приміщень із гарним освітленням, так що не вимагають автономної підсвічування і, відповідно додаткових витрат. Розмір таких вивісок практично не обмежений, це можуть бути невеликі таблички або ж величезні фасадні панелі, все залежить від потреб клієнта і від завдань, які ставляться

Ці вивіски прикрасили територію ТЦ “Магелан” за адресою: м.Київ, пр.Академіка Глушкова, 13-Б. Кріплення панелей здійснювалося на двусторонній скотч, аби не пошкодити поверхню стінки ескалатора. Окрім виготовлення рекламних вивісок у цьому ж магазині ми виконали інтер’єрне оформлення торгового залу. Це пластикові рубрикатори із обліпленням плівкою, композитні панелі і брендовані стелажі.

Виконаємо все на вищому рівні, звертайтесь:

zakazat proschet vivesky