изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Композитні панелі

Композитні панелі можуть служити не тільки для облицювання фасадів будівель, з них успішно виготовляють повноцінні рекламні, а також іміджеві вивіски.

Оскільки композитний матеріал непросветний, як рекламоносій його можуть використовувати в трьох варіантах: 1. Панель з фрезерованими отворами з внутрішньою підсвіткою 2. Панель без внутрішнього підсвічування або короб без підсвічування 

3. Панель із зовнішнім підсвічуванням - прожектори. 

Композитні вивіски відрізняються довговічністю, практичністю, однак сам матеріал обійдеться дорожче, ніж, наприклад, ПВХ.расчитать2-min

До композиту накочуються всі види самоклеючих плівок. Якщо потрібно виготовити однотонну вивіску, у виробництві використовується кольоровий композит, так як плівка має набагато менший термін придатності. Варіантів на тему «композитні панелі» в зовнішній рекламі маса, чимало їх і серед наших робіт, пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

image(1)