Композитні панелі
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Композитні панелі

Композитні панелі можуть служити не тільки для облицювання фасадів будівель, з них успішно виготовляють повноцінні рекламні, а також іміджеві вивіски.

кнопа укрОскільки композитний матеріал непросветний, як рекламоносій його можуть використовувати в трьох варіантах: 1. Панель з фрезерованими отворами з внутрішньою підсвіткою 2. Панель без внутрішнього підсвічування або короб без підсвічування 

3. Панель із зовнішнім підсвічуванням - прожектори. 

Композитні вивіски відрізняються довговічністю, практичністю, однак сам матеріал обійдеться дорожче, ніж, наприклад, ПВХ.

До композиту накочуються всі види самоклеючих плівок. Якщо потрібно виготовити однотонну вивіску, у виробництві використовується кольоровий композит, так як плівка має набагато менший термін придатності. Варіантів на тему «композитні панелі» в зовнішній рекламі маса, чимало їх і серед наших робіт, пропонуємо ознайомитися з деякими з них.