Вивіска у вигляді козирка
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Козирок у вигляді вивіски

932B1455-B489-49F1-9C7A-7C0159B658E3Козирок на вході будівлі – це ідеальний варіант для побудови на ньому брендового конструкції, яка, одночасно, буде служити вивіскою.

кнопка укрТака конструкція ефектно виділить вхід в магазин серед інших будівель. А якщо засвітити козирок, він буде привертати увагу потенційних клієнтів не тільки вдень, але і в темний час доби.

Наші фахівці виконали роботи по зовнішньому оформленню козирка у вигляді вивіски для магазину шкіряних виробів «RsB leather».

Це несвітлова конструкція, яку видно з двох сторін будівлі. Довжина козирка – 5,64 погонних метра, висота – 0,75 м. Вивіска сконструйована з чорного композиту, на якому профрезерований напис. За буквами всередині вставлена підкладка з молочного акрилу.