изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Козирок у вигляді вивіски

932B1455-B489-49F1-9C7A-7C0159B658E3Козирок на вході будівлі – це ідеальний варіант для побудови на ньому брендового конструкції, яка, одночасно, буде служити вивіскою.

Така конструкція ефектно виділить вхід в магазин серед інших будівель. А якщо засвітити козирок, він буде привертати увагу потенційних клієнтів не тільки вдень, але і в темний час доби.

расчитать2-min

Наші фахівці виконали роботи по зовнішньому оформленню козирка у вигляді вивіски для магазину шкіряних виробів «RsB leather».

Це несвітлова конструкція, яку видно з двох сторін будівлі. Довжина козирка – 5,64 погонних метра, висота – 0,75 м. Вивіска сконструйована з чорного композиту, на якому профрезерований напис. За буквами всередині вставлена підкладка з молочного акрилу.