изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Виробництво рекламних вивісок для магазину "Роза"

Велика несвітлова вивіска для магазину “Троянда” – це композитне панно, обклеєне синім оракалом. Зверху лист композиту оформлений аплікацією жовтого кольору – фігурна порізка у вигляді букв і логотипу магазину. Розмір зрізу пластини – 0,5 х 2 метри.расчитать2-min Виробництво рекламних вивісок для магазину було доповнено обклеюванням плівкою Оракал із боків будівлі. На плівці надрукований текст з режимом роботи магазину, а також з інформацією про фабрику-виробника трикотажних товарів, представлених у асортименті.
Завдяки точному потраплянню у колір верхнього пiддашку магазину вивіска повністю злилась із ним в одну панель. Конструкція не оснащена підсвічуванням.
thumbs_proizvodstvo-reklamnyh-vyvesok1 thumbs_proizvodstvo-reklamnyh-vyvesok2 thumbs_proizvodstvo-reklamnyh-vyvesok3
Наші контакти:
zakazat proschet vivesky