Вивіска для магазину текстилю «Ярослав»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска для магазину текстилю «Ярослав»

Головна вивіска для магазину текстилю “Ярослав” складається з прямокутного зрізу композиту і закріплена на лицьовому фасаді торгівельного центру “Фестивальний”, що знаходиться в Києві за адресою вул.Маяковського 43/2. Для кожної вивіски на фасаді відведена архітектурна секція, що дозволяє конструкціям не зливаються і проглядатися окремо один від одного.

кнопа укрРозмір композитної панелі вивіски становить 5,5х1,5 метра, її площа повністю обклеєна плівкою із зображенням логотипу фабрики текстилю “Ярослав”. Конструкція не має внутрішнього підсвічування, її висвітлює велика зовнішня прожекторна лампа, встановлена зверху. За таким же принципом виготовлена і змонтована нашим виробничим відділом червона вивіска для магазину жіночої білизни “Мілавіца”, яка закріплена зліва.

Вивіска має хорошу оглядовість на великій відстані з дороги і з прилеглих вулиць. Але, щоб зробити охоплення реклами магазину масштабніше, ми підготували ще одну вивіску і закріпили її на торець будівлі ТЦ “Фестивальний“. Таким чином рекламу магазина видно відразу з двох сторін, що безумовно працює на залучення все більшої кількості покупців.

Ця вивіска виготовлена з банера, що має в основі дві рами кріплення з алюмінію, зверху і знизу, між якими він натягнутий на хомути. Розмір полотна з печаткою 5,5х2 метри. Повнокольоровий друк виконаний на нашому широкоформатному плоттері. На банері складено перелік головних товарів, що представлені у магазині і зображені стрілки, що вказують на те, що магазин знаходиться в будівлі.

Всі монтажні роботи проводилися професійними промисловими альпіністами з даху будівлі торгового центру, так як під’їзд автовишки до “Фестивального” затруднений через те, що будівля знаходиться над дорогою на підвищенні. До того ж, під будівлею знаходиться ресторан з літньою терасою, монтажні роботи з автовишки могли б створити незручності для відвідувачів.

Це вже другий магазин мережі, для якого ми виробили зовнішню рекламу. Першою нашою роботою для “Ярослава” стало комплексне оформлення будівлі, в якій розташований магазин, за адресою Київ, вул.Ф.Пушиної, 23/25.