Вивіска для офісу ЖК «Соло Парк»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска для офісу ЖК «Соло Парк»

Для житлового комплексу «Соло Парк» була виготовлена і монтована досить проста але дуже практична рекламно-інформаційна панель. Наші монтажники встановили її на будівлі головного представництва компанії за адресою: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 25.

Вивіска для офісу ЖК «Соло Парк» – це композитна панель розміром 2,5х3 метри, зверху накочено вінілову плівку із зображенням повноколірного друку. Панель закріплено на раму, яка приварена до фасаду будівлі. Винесення зашито композитними частинами.

Відмінне рішення для оформлення будинку, де знаходиться офіс компанії: на вивіски міститься вся необхідна інформація про центр продажів квартир. Це не тільки брендовий панель, а й повноцінна реклама. Із проїжджої частини добре проглядається назва і логотип «Соло Парк». Підсвічування для конструкції не передбачено. Таку рекламу можна освітлювати прожекторними лампами.

Щоб замовити вивіску, звертайтесь до нас!

zakazat proschet vivesky