изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Вивіски для салонів краси

Logo-RGBv2_3-minВивіска для салону краси створює перше враження про  презентабельність салону. Саме з вивіски можна зрозуміти рівень і престижність салону. Свідомо чи ні, але між двома салонами краси потенційний клієнт обере той, у якого вивіска виглядає презентабельнєє. Саме тому власникам салонів потрібно підходити до замовлення вивіски серйозно.

На що потрібно звертати увагу при замовленні вивіски для салону краси?

  • вивіска повинна бути лаконічною і інформативною;
  • напис виконується шрифтом, який добре читається;
  • вивіска повинна бути видна здалеку в будь-який час доби, отже, дуже важливо, щоб вона була світлова;
  • вивіска повинна відповідати концепції слона краси – дорогому салону шикарну вивіску і навпаки, вивіску перукарні економ-класу не варто робити золотою.

Розглянемо найбільш розповсюджені типи вивісок для салонів краси:

Лайтбокс – класика жанру, просто, лаконічно, зрозуміло. Однак, можна виготовити і оригінальний лайтбокс із  поєднанням дорогих матеріалів з респектабельним дизайном; все залежить від побажань замовника і бюджету.

Світлові об’ємні літери – один з найпривабливіших різновидів вивісок. Вони говорить про надійність і солідність. Така реклама помітна в будь-який час доби і року, під будь-яким кутом і навіть з великої відстані.

расчитать2-minВивіска із зовнішнім підсвічуванням. Неважливо, це банер на каркасі або ж пластикова панель з зображення – така вивіска буде підсвічуватися зовнішніми світлодіодними прожекторами. При їхньому правильному розташуванні можна  підсвічувати все поле вивіски, при цьому заощадивши на більш складних конструкціях.

Вхідна група – комплексне оформлення фасаду салону, яке включає наявність світлової вивіски, а також додаткових елементів – обшивка фасаду в фірмовий колір або зображенням, оформлення вітрин, таблички, панелі-кронштейни.

Для замовлення вивіски звертайтеся до нас:

zakazat proschet vivesky