Дзеркальні вивіски з ефектом нескінченності
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Дзеркальні вивіски з ефектом нескінченності

зеркальные вывески
Інфільтровані дзеркала
представляють собою набір дзеркал, налаштованих таким чином, що джерела світла всередині них, як правило, множився на “нескінченність”. 

Компанія «Епатаж Груп» готова запропонувати виготовлення дизайнерських дзеркальних вивісок з ефектом нескінченності.

Фантастична ілюзія! Нескінченне дзеркало створює оптичну ілюзію нескінченного тунелю, коли ви натискаєте вбудований перемикач. Цей ефект НЕ є новим. Фактично, в шоу-бізнесі вживають цей ефект протягом багатьох років для залучення клієнтів.

Як працює конструкція 3D дзеркала з ефектом нескінченності?

Як згадувалося вище, нескінченні дзеркала виконані з двох окремих дзеркал. Використовуючи світлодіодні стрічки, розташовані між двома дзеркалами, відображення повторюється нескінченно. Це створює тунельний ефект, змушуючи його здаватися, ніби відображення вашого нескінченного дзеркала триває нескінченно, додає глибину.

Призначення нескінченних дзеркал

Фактично, нескінченні дзеркала стали настільки популярними, що їх застосовують як оптичну ілюзію для оформлення меблів, створення оригінальних дизайнерських вивісок, інтер’єру ресторанів і нічних клубів, а також житлових приміщень.

Реальна мета 3D дзеркал полягає в тому, щоб забезпечити глибину кімнати, наче ланцюг вогнів ніколи НЕ закінчується.

Якщо ви зацікавлені в придбанні дзеркальне вивіски з ефектом нескінченності, ми з радістю Вам допоможемо.

Ціни*

Розмір вивіски, м2 Ціна в грн.
1х1 15 000
1х2 27 000
1х3 35 000

*Ціни вказані без врахування ПДВ