Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Компанія "Епатаж Груп"

Компанію «Епатаж Груп» було створено у 2008 році. Спочатку її головним напрямком діяльності було розміщення зовнішньої реклами у всіх містах України.

У 2010 році до переліку надаваних компанією послуг увійшло виготовлення зовнішніх рекламних вивісок усіх типів та розмірів.

Із зростанням клієнтської бази у нас виникла гостра потреба у збільшенні штату співробітників та придбанні власного обладнання для широкоформатного друку.

Реалізувати поставлене завдання розширення компанії вдалося у 2012 році, коли було закуплено обладнання для широкоформатного друку. Тепер ми можемо здійснювати повний цикл створення реклами, починаючи від розробки концепції і макетів, закінчуючи будь-якими видами монтажу.

Сьогодні «Епатаж Груп» складається з ідвох підрозділів: центр продажів і виробничий цех. Обидва підрозділи знаходяться у Києві по вулиці Фрунзе.

Зручне місце розташування неподалік від центру, а також безпосередня близькість офісу та виробництва дозволяють нашим клієнтам швидко стверджувати кольоропроби і забирати готову продукцію протягом декількох годин після замовлення.

Подивитися наші портфоліо Ви можете у розділі сайту «Портфоліо», ознайомитися із технічним описом продукції запрошуємо у розділах «Виготовлення вивісок», «Широкоформатний друк», «Оформлення автомобілю плівкою» і «POS матеріали».

Наші спеціалісти:

 

nasi sotrudniki

        Рекомендаційні листи наших клієнтів:

 Рекомендация от КП Муніципальна Охорона Рекомендация от Party Bus


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію