изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Компанія "Епатаж Груп"

Компанію «Епатаж Груп» було створено у 2008 році. Спочатку її головним напрямком діяльності було розміщення зовнішньої реклами у всіх містах України.

У 2010 році до переліку надаваних компанією послуг увійшло виготовлення зовнішніх рекламних вивісок усіх типів та розмірів.

Із зростанням клієнтської бази у нас виникла гостра потреба у збільшенні штату співробітників та придбанні власного обладнання для широкоформатного друку.

Реалізувати поставлене завдання розширення компанії вдалося у 2012 році, коли було закуплено обладнання для широкоформатного друку. Тепер ми можемо здійснювати повний цикл створення реклами, починаючи від розробки концепції і макетів, закінчуючи будь-якими видами монтажу.

Сьогодні «Епатаж Груп» складається з ідвох підрозділів: центр продажів і виробничий цех. Обидва підрозділи знаходяться у Києві по вулиці Фрунзе.

Зручне місце розташування неподалік від центру, а також безпосередня близькість офісу та виробництва дозволяють нашим клієнтам швидко стверджувати кольоропроби і забирати готову продукцію протягом декількох годин після замовлення.

Подивитися наші портфоліо Ви можете у розділі сайту «Портфоліо», ознайомитися із технічним описом продукції запрошуємо у розділах «Виготовлення вивісок», «Широкоформатний друк», «Оформлення автомобілю плівкою» і «POS матеріали».

Наші спеціалісти:

 


122-min 123-min 125-min