Рекламно виробнича компанія Епатаж Груп
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Компанія "Епатаж Груп"

Компанію «Епатаж Груп» було створено у 2008 році. Спочатку її головним напрямком діяльності було розміщення зовнішньої реклами у всіх містах України.

У 2010 році до переліку надаваних компанією послуг увійшло виготовлення зовнішніх рекламних вивісок усіх типів та розмірів.

Із зростанням клієнтської бази у нас виникла гостра потреба у збільшенні штату співробітників та придбанні власного обладнання для широкоформатного друку.

Реалізувати поставлене завдання розширення компанії вдалося у 2012 році, коли було закуплено обладнання для широкоформатного друку. Тепер ми можемо здійснювати повний цикл створення реклами, починаючи від розробки концепції і макетів, закінчуючи будь-якими видами монтажу.

Сьогодні «Епатаж Груп» складається з ідвох підрозділів: центр продажів і виробничий цех. Обидва підрозділи знаходяться у Києві по вулиці Фрунзе.

Зручне місце розташування неподалік від центру, а також безпосередня близькість офісу та виробництва дозволяють нашим клієнтам швидко стверджувати кольоропроби і забирати готову продукцію протягом декількох годин після замовлення.

Подивитися наші портфоліо Ви можете у розділі сайту «Портфоліо», ознайомитися із технічним описом продукції запрошуємо у розділах «Виготовлення вивісок», «Широкоформатний друк», «Оформлення автомобілю плівкою» і «POS матеріали».

Наші спеціалісти:

 

122-min 123-min 125-min

        Рекомендаційні листи наших клієнтів:

 Рекомендация от КП Муніципальна Охорона Рекомендация от Party Bus