изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Fold Up стенд

fold up-minМобільний виставковий стенд Fold-up представляє собою збірно-розбірну конструкцію планшетного виду, що нагадує ширму. Стенди такого виду це справжня знахідка для компаній, що вирішили представити свою продукцію барвисто. Стенд Fold Up (англ. Фолд ап) дуже простий в установці і швидкий в трансформації секцій по вашому розсуду, це і є його головною перевагою перед іншими мобільними стендами.

Головним елементом в конструкції Fold-up стендів є алюмінієва фотопанель на поверхні якої розміщують рекламну інформацію. Як правило, розмір фотопанелей дорівнює 700х1000мм. Розмір всього стенду обмежений лише кількістю цих фотопанелей. Ще одним плюсом є той факт, що можна поєднати кілька стендів разом, це дає можливість спорудити цілу рекламну стіну.

До Fold Up стендів у комплекті зручна сумка для транспортування. Стенд, після демонтажу, можна легко упакувати і помістити в авто. Завдяки всьому цьому, стенд Fold Up можна легко змонтувати, демонтувати, перемістити, перевезти і легко замінити фотопанелі, цим змінюючи рекламний сюжет.

Скачати вимоги до макету

Технічні характеристики
Розмір конструкції   280 см (ширина) х 230 см (висота)
  Матеріали   Алюминевий профіль, пластикові панели
  Комплектация    8 панелей 70х100 см, 4 панели 70х30 см (фриз), 2 лампы подсветки
Индивидуальная упаковка   Тканевая сумка
Количество в ящике   1 шт
Масса нетто       9 кг
Размер ящика      110х19х73 см (двуслойный гофроящик)
Ціна* 10 200 грн – без друку

13 200 – із друком

*Ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ