Fold Up стенди
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Fold Up стенд

fold up-minМобільний виставковий стенд Fold-up представляє собою збірно-розбірну конструкцію планшетного виду, що нагадує ширму. Стенди такого виду це справжня знахідка для компаній, що вирішили представити свою продукцію барвисто. Стенд Fold Up (англ. Фолд ап) дуже простий в установці і швидкий в трансформації секцій по вашому розсуду, це і є його головною перевагою перед іншими мобільними стендами.

Головним елементом в конструкції Fold-up стендів є алюмінієва фотопанель на поверхні якої розміщують рекламну інформацію. Як правило, розмір фотопанелей дорівнює 700х1000мм. Розмір всього стенду обмежений лише кількістю цих фотопанелей. Ще одним плюсом є той факт, що можна поєднати кілька стендів разом, це дає можливість спорудити цілу рекламну стіну.

До Fold Up стендів у комплекті зручна сумка для транспортування. Стенд, після демонтажу, можна легко упакувати і помістити в авто. Завдяки всьому цьому, стенд Fold Up можна легко змонтувати, демонтувати, перемістити, перевезти і легко замінити фотопанелі, цим змінюючи рекламний сюжет.

Скачати вимоги до макету

Технічні характеристики
Розмір конструкції   280 см (ширина) х 230 см (висота)
  Матеріали   Алюминевий профіль, пластикові панели
  Комплектация    8 панелей 70х100 см, 4 панели 70х30 см (фриз), 2 лампы подсветки
Индивидуальная упаковка   Тканевая сумка
Количество в ящике   1 шт
Масса нетто       9 кг
Размер ящика      110х19х73 см (двуслойный гофроящик)
Ціна* 10 200 грн – без друку

13 200 – із друком

*Ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ