L-банер
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


L-банер

l-bannerМобільні стенди L-банер (також відомі як “парус”) – легкі, прості у використанні і стійкі контсрукції. Вони схожі на павуки, але зображення на них розташоване під прямим кутом.

Своє застосування L- банер знаходять на виставках, конференціях, семінарах та інших громадських заходах.

Стенд, якщо брати до уваги його компактність, не займає багато місця і легкий у транспортуванні. Його габарити підвищують його мобільність і не обмежують Ваше пересування.

Полотно з інформацією притискається до алюмінієвої конструкції за допомогою спеціальних затискачів і встановлюється на поверхню за допомогою L-подібної стійки. Мобільна рекламна конструкція L-banner знайде собі застосування на конференції, виставці, різних рекламних акціях і мітингах.

У наявності є невеликі бюджетні L-banner Standart і великі, презентабельні алюмінієві L-banner PremiumL-banner типу Standart є простою і легкою конструкцією. По конструктиву це металевий профіль на який кріпиться банер з інформацією.

Натяжку банера забезпечує вуглепластиковий стрижень. У комплектацію стенду входить чохол, в який можна компактно скласти всі складові L-banner’у.

Банер типу Premium – це надміцна представницька рекламна конструкція, виготовлена з алюмінію високої якості. Зміна банера відбувається всього за пару хвилин. Це досягається за рахунок клік-профілю. Також до Premium L-banner’у додається комплект із сумки для самого профілю і картонного тубуса для банера.

Тип  Розмір, м  Ціна без банеру
Ціна з банером***  Требування до макету
Standart 1х0,6 450 570 Скачати
Premium 2х1 1400 1650 Скачати

 

 

 

 

*Ціни вказано у гривнях без врахування ПДВ.
** Вартість вказана за конструкцію без вартості банера, вартість банера прораховується індивідуально в залежності від необхідного розміру.

*** Ціни вказані на ламінований банер. Ви можете замовити як литий банер, так і банер блокаут, ціну уточнюйте у менеджерів.