изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


L-банер

l-bannerМобільні стенди L-банер (також відомі як “парус”) – легкі, прості у використанні і стійкі контсрукції. Вони схожі на павуки, але зображення на них розташоване під прямим кутом.

Своє застосування L- банер знаходять на виставках, конференціях, семінарах та інших громадських заходах.

Стенд, якщо брати до уваги його компактність, не займає багато місця і легкий у транспортуванні. Його габарити підвищують його мобільність і не обмежують Ваше пересування.

Полотно з інформацією притискається до алюмінієвої конструкції за допомогою спеціальних затискачів і встановлюється на поверхню за допомогою L-подібної стійки. Мобільна рекламна конструкція L-banner знайде собі застосування на конференції, виставці, різних рекламних акціях і мітингах.

У наявності є невеликі бюджетні L-banner Standart і великі, презентабельні алюмінієві L-banner PremiumL-banner типу Standart є простою і легкою конструкцією. По конструктиву це металевий профіль на який кріпиться банер з інформацією.

Натяжку банера забезпечує вуглепластиковий стрижень. У комплектацію стенду входить чохол, в який можна компактно скласти всі складові L-banner’у.

Банер типу Premium – це надміцна представницька рекламна конструкція, виготовлена з алюмінію високої якості. Зміна банера відбувається всього за пару хвилин. Це досягається за рахунок клік-профілю. Також до Premium L-banner’у додається комплект із сумки для самого профілю і картонного тубуса для банера.

Тип  Розмір, м  Ціна без банеру
Ціна з банером***  Требування до макету
Standart 1х0,6 450 570 Скачати
Premium 2х1 1400 1650 Скачати

 

 

 

 

*Ціни вказано у гривнях без врахування ПДВ.
** Вартість вказана за конструкцію без вартості банера, вартість банера прораховується індивідуально в залежності від необхідного розміру.

*** Ціни вказані на ламінований банер. Ви можете замовити як литий банер, так і банер блокаут, ціну уточнюйте у менеджерів.