изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Pop-Up стенды

Мобільний стенд pop-up - це чудовий варіант для проведення різних промо-акцій, як на вулиці, так і в приміщенні. У нас можна замовити стенд вигнутий, прямий, soft-стенд, преміум і кутовий стенд.
Вигнутий поп-ап стенд складається з алюмінієвого каркасу і пластикових панелей. Зображення наноситься на ПВХ-панель, потім ця панель кріпиться на магнітну стрічку. Прямий поп-ап стенд також складається з алюмінію і пластикових панелей. Прямий стенд буває 3х2 м, 3х3 м, 3х4 м. Розмір центральних панелей - 750х2270 мм, бічних - 671х2270 мм. Гнучкість поп-ап стендів дозволяє створювати кутові конструкції. Як правило, вартість кутового стенду розраховується залежно від його площі. Довжина однієї з боку стенду знаходиться в діапазоні від 166 до 466 см. Особливість soft-стенду в тому, що замість ПВХ-панелей використовується тканинний банер, який натягується на саму алюмінієву конструкцію. Тканинне полотно легше і дешевше у виробництві. До того ж, на цей стенд можна монтувати лампи зовнішнього освітлення - прожектори. Найнадійніші і довговічні стенди типу pop-up це стенди преміум-класу. Вони більш зручні, ніж інші представники ряду pop-up. Використання магнітів для фіксації конструкції дозволяють встановити стенд на 30% швидше; кріплення верхньої частини панелей запатентоване і використовується для стійкого кріплення панелей до конструкції стенду. Це основні і далеко не всі переваги цього типу стендів. Pop-up стенд є хорошим помічником у проведенні різних заходів рекламного та інформаційного характеру. Він має ряд переваг, серед яких широкоформатне зображення, легкості у транспортуванні і установці, а також можливість швидкої зміни сюжету.

Скачати требовання до макету: