изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Press-Wall

PRESS-WALLS

 Таку рекламно-брендову конструкцію, як press-wall, можна зустріти практично на будь-якому середньому і великому громадському заході, часто вони встановлюються у торгівельно-розважальних центрах.
 

Головне завдання конструкції полягає не просто у залученні уваги до реклами за рахунок великого розміру, прес-вол виступає як фон для фотографування або ціле тло, наприклад, під час виступу доповідача на конференції або семінарі. Суть ідеї проста – люди фотографують лекторів або фотографуються самі на тлі певної реклами, таким чином поширюючи її між собою.

прессволл_

Повнокольорове зображення наноситься на банерну тканину, яка натягується на металевий каркас. Варто відзначити, що головна перевага прес-вола – це його мобільність. У розібраному вигляді він поміщається у компактному чохлі, який легко зберігати і транспортувати.

Розмір полотна стандартний 2,4х2,4 метра. При необхідності і висота, і ширина конструкції допомогою телескопічного механізму довільно регулюється у меншу сторону.

Ціни*

Розмір конструкції, м

 Ціна оренди конструкції  Ціна купівлі конструкуції    Цена друку банера
                         2,4х2,4                    1000                       3000                         700
                             3х3                    1500                      4000                       1100

*Ціни вказано без урахування ПДВ. Ціна за конструкцію вказана з банером з повнокольоровим друком.

2 (1)-min1 (1)-min3 (1)-min

press-vol4 (1)-min