изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Press-Wall

PRESS-WALLS

Таку рекламно-брендову конструкцію, як press-wall, можна зустріти практично на будь-якому середньому і великому громадському заході, часто вони встановлюються у торгівельно-розважальних центрах.

Головне завдання конструкції полягає не просто у залученні уваги до реклами за рахунок великого розміру, прес-вол виступає як фон для фотографування або ціле тло, наприклад, під час виступу доповідача на конференції або семінарі. Суть ідеї проста – люди фотографують лекторів або фотографуються самі на тлі певної реклами, таким чином поширюючи її між собою.

Повнокольорове зображення наноситься на банерну тканину, яка натягується на металевий каркас. Варто відзначити, що головна перевага прес-вола – це його мобільність. У розібраному вигляді він поміщається у компактному чохлі, який легко зберігати і транспортувати.

Розмір полотна стандартний 2,4х2,4 метра. При необхідності і висота, і ширина конструкції допомогою телескопічного механізму довільно регулюється у меншу сторону.

Ціни*

Наименування товару/послуги Банер із зображенням   Доставка  Ціна

Конструкція пресс-вол

+  по Україні “Нова Пошта”, “Автолюкс”, “Гюнсел” 5000

Оренда пресс-волу (2 дні)

+  тільки Київ 2600

*Ціни вказано без урахування ПДВ. Ціна за конструкцію вказана з банером з повнокольоровим друком