Промостіл
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Промостолы и промостойки

*Все цены указаны в гривнах с НДС.

Промостоли – один з видів виставкових стендів. Вони широко використовуються для презентаційних заходів типу промоакцій, виставок, ярмарків, конференцій, семінарів тощо.

Промостіл являє собою легку мобільну конструкція, яка складається з: каркаса, на який кріпиться конструкція і стільниця, яка служить презентаційної платформою для промоутера.

Промостоли так само мають додатковими внутрішніми полицями для зручності зберігання рекламованої продукції, або рекламних елементів, які лунають промоутерами.

І так як це місця громадського скупчення, Промостіл повинен бути мобільним, легким, за своїм змістом лаконічним і займати малу частку простору, але при цьому мати достатньо місця для викладки продукції.

Наша компанія пропонує виготовлення під індивідуальний заказ всі види Промостолів.

Промостійка-це один з видів мобільних стендів, який слугую презентаційною платформою для промоутера або іншого представника компанії. Ця рекламна конструкція відрізняється легкістю і практичність у використанні.

Залежно від конфігурації промостойки діляться на такі групи:

1. Прямокутні – мають прямокутну презентаційну платформу;

2. Напівкруглі – мають напівкруглу презентаційну платформу;

3. Ексклюзивні – зроблені під замовлення, мають оригінальний, часто складний дизайн з фігурними елементами конструкції.

Нестандартні стійки дозволяють значно збільшити ефективність презентації. Однак, стандартні більш універсальні і підходять для класичних промо-акцій. Ми виготовляємо промостойки будь-яких розмірів і конфігурацій. Наш дизайнер розробить для Вас зображення і візуалізацію. Для прорахунку вартості зв’яжіться з нашими фахівцями.

Ціни на виготовлення промостолів

 

Модель (MST-11)

невеликий простий Промостіл, з верхнім банером і великою площею зображення на фронтальній частині Промостолу. Легкий в експлуатації і збірці.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
2698 3498

 

Модель Round

Промостіл з напівкруглою фронтальною частиною і стільницею з верхнім банером. Він вигідно виділяється в порівнянні з простими прямокутними столами.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
2800 3600

 

Модель Soft Plus

Промостіл складається зі сталевого каркаса, ДСП стільниці і тканинної фотопанелі. Зручність його полягає у змінному фотопанелей і стійкою конструкції столу за рахунок металевого каркаса. Доукомплектований верхнім банером.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
3275 4075

 

Модель Lite

економічний Промостіл з верхнім банером. конструкція столу складається з алюмінієвих рам, з пінокартону вставками для нанесення зображення, і ДСП стільниця. На металевих трубках закріплений верхній банер.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
3275 4075

 

Модель Reception

Промостіл на основі системи «POP-UP» з алюмінієвим каркасом, внутрішніми поличками з композиту і стільницею з МДФ. Промостіл даної конструкції може добре використовуватися для мобільних торгово-сервісних точок, як стійка-ресепшн, або ж елементом виставкової експозиції. Є більш міцним і витримує великі навантаження. Графічна панель виготовлена з гнучкого пластику і кріпиться до каркаса магнітами.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
4634 5434

рецепция заказать рецепшинрецепшин

 

Модель Soft

Промостіл складається зі сталевого каркаса, ДСП стільниці і тканинної фотопанелі. Зручність його полягає у змінному фотопанелей і стійкою конструкції столу за рахунок металевого каркаса.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
4900 По запросу

 

 

 Модель Flex

Промостіл еліпсоподібний зі стільницею і основой з ДСП товщиною в 16 мм. Графічна панель складається із стільникового пластику і кріпиться до основи за допомогою стрічки-липучки.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
2499 3299

 

Модель Flex Mini

Промостіл круглий зі стільницею і оосновой з ДСП товщиною в 16 мм. Графічна панель складається із стільникового пластику і кріпиться до основи.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
По запросу По запросу