Мобільні стенди Спайдер (павук)
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Мобільні стенди Спайдер (павук)

pauk

Найбільш поширеною і практичною конструкцією мобільного будови у рекламному світі називають Х-банер або «павук», «спайдер».

«Спайдер» разделяют на кілька видів залежно від їх конфігурації і будови. Серед них: Econom, Premium, Street та Mini.

Мобільний стенд Econom – це легкий і економічний «павук», в його основі углепластікові стрижні і пластикове кріплення для регулювання кута нахилу банера шляхом зміни довжини опорної ніжки.

Мобільний стенд Premium х-банери відрізняються від інших міцністю конструкції. Основу «ніг» виготовлено зі сталі, це гарантує високу стійкість до механічних впливів. Кріплення металеві з різьбленням і капелюшком. Ці «павучки» довговічні.

Найбільш універсальний банерпавук так і називається «Universal», він має регульовану довжину ніг і позиції гачків для баннера, таким чином на ньому можливо розмістити полотно практично будь-якого розміру.

Мобільний стенд Street-павук має стійку і надійну опору, його можна ставити на вулиці і бути спокійним, що конструкція не впаде від вітру.

Ну і нарешті міні-варіант “павука” – це маленька доладна конструкція, призначена для оформлення столів та інших меблів під час проведення різних громадських заходів. Усі конструкції дуже високої якості, укомплектовані практичним нейлоновим чохлом для транспортування і зберігання.

Ціни

Тип Розмір, см Ціна без банера ціна з банером

      Econom

 60×160 380 510

   Premium

 60×160 520 650

   Premium

 80×180 630 790

   Premium

120×200 860 1200

      Street

 60×160 1500 1620

       Universal

      універсальний 680 780
   Mini 20×40 130 130-150


*Ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ.

**Вартість вказано лише за конструкцію без банеру, банер прораховується індивідуально у залежності від розміру.