изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама на маршрутках

Далеко не секрет той факт, що приблизно 80% жителів нашої країни користується громадським транспортом. Саме тому, реклама в маршрутках надає масштабний вплив на свідомість пасажирів, які їдуть з ранку на роботу, а ввечері додому. Тривала дорога і пробки змушують пасажирів вивчати все, що вони бачать перед собою і тоді вступає в роль «палички-виручалочки» рекламна інформація, яка розміщена на підголівниках, сидіннях, вікнах і тд.

Реклама ефективна не тільки всередині маршруток. Зовнішні площини корпусу автобуса так само виступають відмінним пересувним рекламним майданчиком, маршрутки – активні учасники дорожнього руху, їх набагато більше на дорогах міст, ніж будь-якого іншого транспорту.

У цьому виді зовнішньої реклами є і свої мінуси. Мабуть, найголовніший і найбільш неприємний недолік реклами на транспорті – це те, що транспортний засіб практично цілий рік піддається забрудненню, що може призвести до негативного відношенню потенційного клієнта і зменшити рівень іміджевого сприйняття. А найгірше полягає у тому, що бруд може приховати контакти Вашої компанії від сприйняття. Саме через це рекомендується розміщувати подібну інформацію так, щоб важливі дані були у верхній частині тролейбуса, автобуса чи трамвая.

Ціни за аренду на 1 місяць*

Всередені, на простінку над вікном Листовки (120шт.) всі 55,00
Зовні правий борт всі КП “КиївПассТранс” 1 440,00
Зовні задня площина всі 1 440,00
Зовні медіаборд всі 1 440,00
Зовні повне брендування всі 1 667,00
* Ціни вказані в гривнях без урахування НДС.