изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Зовнішня реклама

Основна лінія роботи компанії «Епатаж Груп» - виробництво і розміщення зовнішньої реклами в містах України. Зовнішня реклама - це цілий комплекс об'єктів, які відрізняються розмірами, розташуванням, оснащенням, конструкцією та іншими параметрами, розташовані на вулицях міст і уздовж автомагістралей. Даний вид реклами є одним із найбільш дієвих поряд з інтернетом і телебаченням, що щорічно підтверджується моніторинговими агентствами усього світу. Соціальні дослідження показують - зовнішня реклама впливає на широкі маси потенційних споживачів товарів і послуг.

 

Щодня люди проводять на вулиці і в дорозі по кілька годин - в сукупності виходить великий потік учасників дорожнього руху. Всю цю аудиторію і дозволяє охопити зовнішня реклама.


ціни на рекламні плоскості

За останнє десятиліття інтернет-реклама дещо потіснила зовнішню в обсягах, і, тим не менш, популярність зовнішньої реклами не знижується, рівень попиту вкрай високий. Ефективність тільки збільшується, про що свідчить прогноз зростання ринку зовнішньої реклами на 11% у 2016 році.

У містах-мільйонниках діє мораторій на встановлення рекламних конструкцій, тому практично неможливо отримати дозвільні документи від міської влади на встановлення власного покажчика або стелли.

Зате можна взяти в оренду вже наявні конструкції, такий вид реклами часто використовують торгові центри, магазини, АЗС, СТО, ресторани, автосалони, банки. Вказувати напрямок руху до представництва компанії можуть білборди, троли, сітілайти або холдери.

Ми працює з усіма типами зовнішніх рекламних конструкцій і пропонуємо величезний вибір носіїв у всіх містах України і на трасах. Надаємо послуги професійного дизайну - вартість розробки макета формату 3х6 метра - від 350 гривень *.

У нас Ви можете замовити розміщення зовнішньої реклами у всіх містах і на автошляхах України.

  • КиївХарків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Чернівці, Суми, Полтава, Чернігів, Вінниця, Івано-Франківськ.