изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Білборд

Білборд – це найпопулярніший вид зовнішньої реклами, тому що він розрахований не тільки на транспортний потік, але і на пішоходів. Розміри цієї конструкції забезпечують гарну видимість навіть на великій відстані, а вартість оренди може не виходити за межі невеличкого рекламного бюджету. За виключенням вивісок і табличок, біллборд – це перший вид конструкції, з якого і почалася світова ера зовнішньої реклами.

Сьогодні існує безліч білбордів, котрі відрізняються за розміром, типом освітлення та дизайном самої конструкції площини.
Стандартний розмір білборда3х6м, дуже популярні розміри 4х8м, оскільки вони привертають більше уваги, ніж звичайні. Білборди розташовуються в горизонтальному положенні, проте можна зустріти і площини у вертикальній позиції.
Конструкції білбордів бувають різноманітними. Рекламна площина може бути розташована на одній або на двох ніжках. Залежно від позиції рекламного поля по відношенню до ніжки, на якій воно розташоване, виділяють три основних види:
Рекламні щити можуть бути з освітленням і без. Реклама на перших працює і вдень і вночі. Лампи підсвічування можуть розташовуватися під зображенням, над ним або ж з боків – такий тип підсвічування називається зовнішнім.


Наша сітка бігбордів дозволить Вам вибрати найбільш вдале місце розташування реклами, а дизайн сюжету приверне увагу людей. Ми пропонуємо рекламні щити у Києві і по всій Україні. Також оренда площин можлива на трасах Києва, областей та населених пунктів країни. Білборди на трасах в Києві та інших населених пунктах – це завжди помітна реклама, яка приверне увагу водіїв.

Місто        Ціна*
Київ 2600-5000
Харків 2800-5000
Львів 1800-3200
Одеса 2800-5000
Дніпропетровськ 1800-3400

*Ціни на білборди дуже різноманітні і залежать від місця розташування кожної окремої конструкції. Крім того при розміщенні реклами на тривалий період або на один місяць на більш ніж 10 білбордах ми надаємо суттєві знижки. Ціни уточнюйте у наших менеджерів.
Сюжети на білбордах можуть бути найрізноманітнішими, але чим більше вони креативні та незвичайні, тим більший ефект від реклами Ви отримуєте.
Реклама наших клієнтів