изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Білборд для мережі АЗС "OCTA"

“Епатаж Груп” пропонує розміщення реклами на білбордах в Києві, трасах Київської області, а також в інших містах України.

В нашій базі є широкий вибір рекламних конструкцій стандартних і нестандартних розмірів: білборди, сітілайти, розтяжки, беклайти, холдери і інші варіанти вуличної реклами. По трасах домінуюча кількість конструкцій – це білборди розміром 3х6 метра.

Для нової мережі автозаправних станцій ми розмістили рекламу на білборді в с.Старопетровском. Сюжет на щиті повідомляє про видачі знижкових карт клієнтам. Оскільки білборд знаходиться в безпосередній близькості від АЗС, реклама дає хороші плоди. Величезну роль в ефективності реклами надав вдалий дизайн макета, виконаний нашим дизайнером.

У нічний час виконується підсвічування білборда, що дозволяє ще сильніше акцентувати увагу на рекламі.

Додатково ми припускаємо проведення маркетингових компаній як в межах одного району, так і по всіх містах України.