изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Виробництво зовнішньої реклами для заводу клінкерної цегли "Євротон"

У травні 2012 року ми розмістили зовнішню рекламу заводу із виготовлення клінкерної цегли "Євротон". Програма складалася з 12 рекламних конструкцій, щитів і призм, розташованих у жвавих точках Києва і на трасах Київської області, а також у Донецьку.

Виробництво зовнішньої реклами для клієнта виконувалося на поліграфії широких форматів наших партнерів. Постери надруковані на стандартній папері для заклеювання щитів Blue Back.

Реклама була розміщена у "спекотний" будівельних сезон і тривала до вересня. Місця підбирались переважно на в'їздах і виїздах з міст із метою охопити цільову аудиторію власників земельних ділянок під забудову та інвесторів ринку нерухомості Київської та Донецької областей.

У рамках даної рекламної кампанії на постійній основі ми монтували банер у Києві за адресою: вул.Шовкуненка,3.