изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Беклайт

Беклайт – це конструкція схожа на білборд. Відмінна особливість – внутрішня підсвітка, яка дозволяє рівномірно освітлювати рекламний сюжет. Таким чином реклама стає яскравішою і більше помітною, ніж на звичайних білбордах. Для підсвічування на беклайтах використовують лампи денного світла.

Такі рекламні конструкції розміщуються тільки на центральних вулицях міста, а також на станціях метро, біля ескалаторів, на платформах, касових залах, що робить їх більш помітними для аудиторії (пішоходів, водіїв). Беклайт може стояти на власній окремої конструкції, а може бути прикріплений до ліхтарного стовпа.
Для розміщення реклами на беклайтах використовується світлопроникна плівка. Зображення виготовляється за допомогою прозорої тканини, котра натягується на каркас.

 

Часом розміщення на щиті з внутрішньою підсвіткою може дати набагато більшу віддачу, ніж розміщення на декількох бордах в різних місцях. Однак вартість розміщення перевищує плату за розміщення на звичайному борді, так як обслуговування Беклайт набагато дорожче.

Ви можете замовити друк постера на беклайти у нас.