изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Брандмауер

Реклама на брандмауерах – наймасштабніший вид зовнішньої реклами. Брандмауер являє собою величезне рекламне полотно, виготовлене зі спеціальної банерної тканини, яке, натягується на металеву конструкцію на фасад будівлі. Розміри брандмауерів не стандартизовані. Вони виготовляються індивідуально під розмір рекламної площі.

Якщо брандмауер розташовується на об’єктах будівництва або на житловому чи офісному будинку, необхідно, щоб у будівлю потрапляло світло. Для цього під час друку полотна використовується не вініл, а банерна сітка. Зображення на ній практично відповідає тому, що виходить на тканині, вона практично стовідсотково пропускає світло.

Розміщення реклами на брандмауерах має ряд вагомих переваг, завдяки яким великі компанії можуть ефективно і швидко повідомляти людям про нові товари або послуги, а також підтримувати свій бренд:

  • величезна площа рекламного поля;
  • велика зона дії рекламного повідомлення;
  • установка біля завантажених доріг, що забезпечує високі GRP* і OTS** показники;
  • унікальність кожної поверхні дозволяє виділити рекламне повідомлення;
  • формат, що оптимальний для підвищення іміджевої складової рекламних кампаній;
  • хороша видимість в темний час доби, створювана зовнішнім прожекторним освітленням.

Розміщення реклами на брандмауері – це дуже дорого, далеко не кожна компанія може собі дозволити такі витрати. Проте всі маркетологи великих брендів відмінно знають, на скільки ефективна реклама на брандмауерах. Наприклад, компанія “Кока Кола” постійно розміщує рекламу своєї продукції на гігантських зовнішніх носіях. Разом із програмою стандартних щитів 3х6 метра компанія отримує величезних охоплення цільової аудиторії, що дозволяє їй постійно бути на висоті.

Величезні банерні конструкції встановлюються в найпопулярніших місцях великих міст. У Києві на центральних вулицях є безліч будівель, що знаходяться на реконструкції – це прекрасні об’єкти для реклами. Є банери і на торцевих фасадах будівель в центрі. Також брандмауери можна зустріти на будинках тих вулиць, де  часто бувають пробки. Обов’язковою умовою для встановлення конструкції на будівлю є його гарна оглядовість з великої відстані.

Також ми пропонуємо друк брандмауерів.

 

*GRP, Gross Rating Point – це сумарний рейтинг, який показує загальну кількість контактів аудиторії з рекламним носієм.

**OTS, Opportunity to see (можливість побачити) – також показник кількості контактів рекламоносія з цільовою аудиторією, вимірюється в тисячах.