изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Брендмобіль

Брендмобіль – це авто, на яке встановлено двостороннє рекламне поле прямокутної форми. Такий унікальний вид зовнішньої реклами поєднує в собі відразу два її типи: реклама на борді і реклама на транспорті. Тобто, поки авто рухається – це динамічна реклама, під час того, як стоїть, реклама перетворюється на статичну. Головна перевага полягає у тому, що на брендмобіль встановлюють звукові колонки, що дає можливість довести до потенційного клієнта не тільки візуальну, а й звукову інформацію про товар або послугу. Всі ці фактори сприяють максимальному залученню цільової аудиторії до розміщується на носії реклами.

Для досягнення максимального ефекту широкомасштабної рекламної кампанії використовують відразу декілька брендмобілів у одному місті, а якщо необхідно охопити всю Україну або окремо взятий регіон, то по 1-2 авто на кожне велике місто.

Брендмобіль може курсувати по місту як у вечірній, так і в нічний час доби. Це можливо завдяки розміщення на ньому яскравою галогеного підсвічування. З ним він виділяється в транспортному потоці, і Вашу рекламу 100% побачать городяни навіть при поганому вуличному освітленні.

Наведемо кілька статистичних даних:

  • 91% людей помічають інформацію на брендмобілях
  • 75% людей привернула до себе реклама на брендмобілях
  • 29% людей прийняли рішення купити товар або послугу, грунтуючись на враженні від реклами на брендмобілях
  • реклама на брендмобілях надає приблизно декілька сотень контактів на добу