изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама на мостах та арках

У Києві та деяких інших містах існує досить багато шляхопроводів в яких використовуються мости для розділення транспортного потоку, а також багато пішохідних надземних переходів – мостів через проїжджу частину. Над деякими транспортними артеріями країни також встановлені арки з інформаційними табло та іншого призначення. Всі ці конструкції вдало розташовуються прямо над проїжджою частиною і знаходяться в полі зору будь-якого проїжджаючого повз водія автомобіля і його пасажирів.
Формат такої реклами трохи відрізняється від білбордів і має схожі розміри. Розміщення лаконічної і креативної реклами на площинах, встановлених на арках або мостах, гарантовано приверне увагу величезної кількості потенційних споживачів і популяризує ваш бренд в найкоротші терміни.