изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Cітілайт

Сітілайт – це невелика конструкція із заднім підсвічуванням, яка розміщується, як правило, уздовж центральних вулиць великих міст.

Його головна перевага над великими щитами – картинка розташована на рівні очей людей, а це дозволяє отримувати безпосередній контакт з рекламою. А у вечірній час конструкція яскраво висвітлюється і стає особливо привабливою для перехожих.

Стандартний розмір сітілайта – 1,2 х 1,8 м. Він може кріпитися як до стіни, так і до будь-якої конструкції, висота опори стандартно 60 см. Рекламний постер для ситілайта виготовляється з просвічуючого паперу (папір “сіті”).

Cітілайти встановлені в тих місцях, де заборонені білборди, тому вони ефективно покривають як аудиторію пішоходів, так і водіїв. Після недавньої реформи в області зовнішньої реклами в столиці та ряді інших великих міст України сітілайти замінили білборди і призми на центральних вулицях.

Рекламу на сітілайтах дуже ефективно розміщувати серійно, що дозволяє створити повторюваності картинки і сприяє кращому запам’ятовуванню потенційними споживачами. Практичний аспект розміщення реклами на сітілайтах полягає в можливості вторинного використання постерів а також в можливості швидкої ротації або заміні сюжету. Саме за рахунок легкості монтажу і демонтажу мінімальний період розміщення реклами на сітілайтах знижується до одного тижня. А це означає, що рекламодавець за нетривалий термін може охопити широку аудиторію потенційних клієнтів.

Це особливо актуально, коли необхідно провести рекламну кампанію в короткі терміни або безпосередньо перед рекламованим заходом. Часто таку рекламу замовляю організатори концертів, виставок, фестивалів. Часом сітілайти, що рекламують одну торгову марку, мають різні сюжети.

Ціни на сітілайти в найбільших містах України*:
Київ 1200-2800 грн
Харків  

    1400-3000 грн

Львів 900-1600 грн
Одеса 1400-3000 грн
Дніпро 900-1600 грн

*Ціни на сітілайти різноманітні і залежать від місця розташування кожної окремої конструкції. При розміщенні реклами на тривалий період або на один місяць на більш ніж 10 сітілайтах ми надаємо суттєві знижки. Ціни уточнюйте у наших менеджерів.

“<img

‘/>