изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Відеоборд

Відеоборди – це величезні вуличні монітори з повнокольорових світлодіодних панелей, які транслюють короткометражні рекламні ролики.

Відеоборди вважаються елітної рекламою, так як ціни, порівняно з розміщенням на статичних рекламних площах, істотно дорожче. Висока вартість виправдана великими витрати на обслуговування відобордів.

Стандартно подача рекламного ролика оплачується за місяць, однак при необхідності можна вибрати дні та години ефіру.

Наприклад, якщо клієнт бажає транслювати рекламу тільки в будні або вихідні дні, з місячної вартості вираховується ціна за один вихід і помножується на їхню кількість в даних тимчасових рамках.

Яскравий динамічний рекламний ролик за силою впливу на цільову аудиторію навряд чи може замінити біллборд або навіть Беклайт.

Немає ніякого сумніву в тому, що великим компаніям, що бажають підвищити обсяги продажів, просто необхідно включити пункт «відеоборди» в свій рекламних бюджет.