изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Холдери

Холдер – це двосторонній вертикальний рекламний носій. Розмір – 2х0,75 метра, конструкція складається з металокаркасу і вінілового банера.

Вони не мають автономної опори і кріпляться на міських стовпах ліній електропередач, розташованих вздовж автомобільних доріг, мостах і шляхопроводах.

Зображення для холдеров друкується на спеціальному матеріалі блекаут. Виняткові властивості цієї тканини дозволяють не пропускати світло при будь-яких умовах освітлення.

Блекаут, використовуваний для зовнішньої реклами, має складну структуру адаптовану для двостороннього друку: між двома шарами білого ПВХ поміщений шар поліефірної сітки з плівкою чорного кольору. При розгляді холдера не виникатиме ефекту накладення зображень із обох сторін, як на звичайній тканині при просвічуванні. Блекаут надзвичайно міцний матеріал, добре вбирає чорнило і стійкий до різних погодних умов.

Холдери мають дві основних особливості крім самого малого вуличного формату. По-перше, конструкції холдерів знімні, вони розміщуються тільки під час проведення окремої рекламної кампанії. По-друге, сюжет розміщується серійно відразу на великій кількості місць, що дозволяє охопити максимальну кількість цільової аудиторії шляхом багаторазового повтору сюжету.

В Україні холдери стають найбільш популярними під час передвиборної кампанії.

У нас Ви можете замовити розміщення реклами на холдерах, мінімальна кількість носіїв – 20 штук. Можливі місця під розміщення та ціни запитуйте у наших менеджерів.