изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Трол (рекламна розтяжка)

До Вашої уваги!  

Вступили зміни від 03.07.2018 в Законі Укрїини “Про рекламу” в ст. 8 п. 7 де вказано:

Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється. { згідно із Законом N 2484-VIII ( 2484-19 ) від 03.07.2018 }

Рекламна розтяжка (трол) – це розтяжка полотна (або ж вініл), що розміщується над проїжджою частиною дороги. Рекламні розтяжки сприяють спрямовані на водіїв та пасажирів транспортних засобів, тому цільова аудиторія звужується у порівнянні із іншими видами зовнішніх рекламних конструкцій.
 
Також троли використовують як покажчики або для анонсування певної події (вибори, концерт, акція і т.д.).
  • стандартний розмір тролів – 1 х 5 м. Зображення друкується на баннерній тканині

 

Розміщення реклами на троли зазвичай замовляють банки, автосалони, агенції нерухомості, організатори концертів, торгівельно-розважальні комплекси. Це пояснюється тим, що значна частина цільової аудиторії рекламних розтяжок – це люди із середнім і високим рівнем прибутків, що пересуваються у автомобілях.

Ціни трол (рекламна розтяжка) у найбільших містах Україні*:

Київ                       1600-3800 грн

Харків                   1400-3200 грн

Львів                         900-2800 грн

Одеса                       1800-4000 грн

Дніпропетровськ    900-2800 грн.