изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Холдери

До Вашої уваги!  

Вступили зміни від 03.07.2018 в Законі Укрїини “Про рекламу” в ст. 8 п. 7 де вказано:

Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється. { згідно із Законом N 2484-VIII ( 2484-19 ) від 03.07.2018 }

Холдер – це двосторонній вертикальний рекламний носій. Розмір – 2х0,75 метра, конструкція складається з металокаркасу і вінілового банера.

Вони не мають автономної опори і кріпляться на міських стовпах ліній електропередач, розташованих вздовж автомобільних доріг, мостах і шляхопроводах.

Зображення для холдеров друкується на спеціальному матеріалі блекаут. Виняткові властивості цієї тканини дозволяють не пропускати світло при будь-яких умовах освітлення.

Блекаут, використовуваний для зовнішньої реклами, має складну структуру адаптовану для двостороннього друку: між двома шарами білого ПВХ поміщений шар поліефірної сітки з плівкою чорного кольору. При розгляді холдера не виникатиме ефекту накладення зображень із обох сторін, як на звичайній тканині при просвічуванні. Блекаут надзвичайно міцний матеріал, добре вбирає чорнило і стійкий до різних погодних умов.

Холдери мають дві основних особливості крім самого малого вуличного формату. По-перше, конструкції холдерів знімні, вони розміщуються тільки під час проведення окремої рекламної кампанії. По-друге, сюжет розміщується серійно відразу на великій кількості місць, що дозволяє охопити максимальну кількість цільової аудиторії шляхом багаторазового повтору сюжету.

В Україні холдери стають найбільш популярними під час передвиборної кампанії.

У нас Ви можете замовити розміщення реклами на холдерах, мінімальна кількість носіїв – 20 штук. Можливі місця під розміщення та ціни запитуйте у наших менеджерів.