изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Регулятор домігся заборони зовнішньої реклами чайних кексів через наявність в ній ознак сексизму

Як пише видання Mirror, кондитерський виріб було зображено на голому жіночому стегні.
На плакаті зі слоганом «А де ви зберігаєте ваші?» Дівчина піднімає одяг, демонструючи, що вона прикріпила десерт до гумки нижньої білизни. Фахівці служби по стандартизації рекламних оголошень (ASA) заявили, що зміст реклами принижує гідність деяких споживачів. На їхню думку, реклама об’єктивує жінок, а тому є сексистською.

Другий слоган «Подай задоволення» також збентежив експертів: вони порахували його неоднозначним. Двояке враження може спровокувати споживачів не до покупки солодощів, а до сприйняття жіночого тіла як предмета торгівлі.

За словами представників компанії-виробника, реклама було спеціальна розроблена до благодійного тенісного матчу в Глазго і націлена на специфічну аудиторію фанатів спорту. На їхню думку, задумка розмістити круглі кекси на тому місці, де спортсмени зазвичай тримають тенісні м’ячі під час матчу, була творчою і дотепною. У своєму виступі вони зазначили, що не хотіли нікого образити.

У експертів виявилося інша думка: вони назвали рекламу безвідповідальною і «що завдає шкоди». Після першої ж експертизи плакати були заборонені і зняті.

article4200