Регулятор домігся заборони зовнішньої реклами чайних кексів через наявність в ній ознак сексизму
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Регулятор домігся заборони зовнішньої реклами чайних кексів через наявність в ній ознак сексизму

Як пише видання Mirror, кондитерський виріб було зображено на голому жіночому стегні.
На плакаті зі слоганом «А де ви зберігаєте ваші?» Дівчина піднімає одяг, демонструючи, що вона прикріпила десерт до гумки нижньої білизни. Фахівці служби по стандартизації рекламних оголошень (ASA) заявили, що зміст реклами принижує гідність деяких споживачів. На їхню думку, реклама об’єктивує жінок, а тому є сексистською.

Другий слоган «Подай задоволення» також збентежив експертів: вони порахували його неоднозначним. Двояке враження може спровокувати споживачів не до покупки солодощів, а до сприйняття жіночого тіла як предмета торгівлі.

За словами представників компанії-виробника, реклама було спеціальна розроблена до благодійного тенісного матчу в Глазго і націлена на специфічну аудиторію фанатів спорту. На їхню думку, задумка розмістити круглі кекси на тому місці, де спортсмени зазвичай тримають тенісні м’ячі під час матчу, була творчою і дотепною. У своєму виступі вони зазначили, що не хотіли нікого образити.

У експертів виявилося інша думка: вони назвали рекламу безвідповідальною і «що завдає шкоди». Після першої ж експертизи плакати були заборонені і зняті.

article4200