изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


$ 4000000 під броньованим склом

У Канаді на автобусних зупинках стартувала рекламна компанія куленепробивного скла. Усередині герметично спаяного боксу чотири мііліона баксів на загальному огляді. Мені тут подумалось, що б сталося в наших краях, постав ці сміливці на автобусній зупинці 4000000 доларів?
Ніхто не намагався б розбити скло. Навіщо? Припускаю, що автобусні зупинки почали б випилювати і вивозити на вантажівках в першу ж ніч. Або газозварювальних апаратом зняти акуратно верхівку боксу і витягти гроші. Адже прецеденти вже були.

Може хто пам’ятає, восени минулого року газета “Ведомости” встановила в Москві кілька десятків “грошових колон“, набитих під зав’язку п’ятитисячний купюрами.
У перші два дні від рук жадібних вандалів постраждало приблизно кожна четверта з Кострукцій. Через тиждень проведення рекламної кампанії розграбованими виявилися більше половини всіх “баблобоксов“. Креативне агентство, яке затіяло рекламу, потім журилися, що не врахували лякаючий рівень вандалізму в Росії.