изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Активісти борються з вуличною рекламою наркотиків

закрашивание рекламыУ центрі Дніпра групи активістів зафарбовують рекламу наркотиків. Хлопці збираються в невеликі «бригади», беруть балончики з фарбою і патрулюють центральну частину міста – від ЦУМу до вокзалу, зафарбовуючи написи по шляху проходження.

«На даному етапі наше рух спеціалізується на знищенні зовнішньої реклами наркотиків. Ця гидота заполонила все місто, її можна побачити на кожному паркані, на кожній стіні. Останній рік проблема набула таких масштабів, що ніхто з нею не може впоратися, – вважає активіст Володимир. – Тому ми починаємо системно боротися, проводимо рейди по зафарбовування ».

За одну вилазку хлопці прибирають приблизно 40-50 написів і на це йде приблизно 7 балонів фарби. 1 балон вистачає повністю зафарбувати 6 написів, але хлопці економлять фарбу (1 балончик коштує 36 гривень) і закривають лише частину напису, щоб її неможливо було прочитати.

Хлопці запрошують приєднатися до ініціативи всіх небайдужих городян – взяти фарбу і зафарбувати рекламу наркотиків хоча б на своєму будинку, за своїм маршрутом слідування. Або ж просто допомогти активістам з покупкою фарби.

Крім зафарбовування реклами наркотиків, активісти збираються боротися з наркодилерами і в інтернеті і для цього запрошують в команду кіберволонтеров. Також в цій галузі не завадила б робота кіберполіції.

«Блокують же сайти з торгівлею зброєю, чому б і наркотики не блокувати?» – Вважає активіст.