изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Audi і BMW потролліть один одного на білбордах

Рекламна війна між двома німецькими автобрендів розгорілася в столиці Тунісу.

Дилер BMW встановив провокаційний білборд навпаки мультибрендового автосалону з моделями концерну Volkswagen.

Авторинок Тунісу зовсім невеликий. Преміальні марки продають в Тунісі менше тисячі машин на рік кожна: даних за 2017 рік у відкритих джерелах нам знайти не вдалося, але в 2016-му Audi реалізувала в цій африканській країні 665 машин, BMW – 508. Mercedes-Benz, до слова, розмістився між ними з результатом 618 проданих автомобілів.

І ось на цьому скромному ринковому п’ятачку, уявіть собі, йде запекла боротьба. Днями, як повідомляє місцеве інтернет-видання Tuniscope, навпаки мультибрендового автосалону Ennakl Automobiles, який торгує моделями Audi, Porsche, Seat, Skoda і Volkswagen, з’явився білборд, встановлений на замовлення знаходиться по сусідству дилера BMW Ben Jemaa Motors. На чорному плакаті видно тільки характерні палаючі фари баварського автомобіля, а під ними розміщено напис: «Ніколи не пізно передумати».

Відділ маркетингу Ennakl Automobiles не розгубився і в найкоротші терміни поставив поруч з провокаційною рекламою конкурента свій білборд з написом: «Ми ніколи не змінюємо бренду, який виграє», при цьому над посланням красується емблема Audi з буквами L з боків, тобто таким чином вийшло слово LOOOOL, яке є відсиланням до розхожій мережевого акронимам LOL – розшифровується як Laughing Out Loud і перекладається на російську як «гучний сміх».

Не виключено, що в найближчі дні від дилера BMW  буде відповідь.

article4207