изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Білборди починають боротися із забрудненням повітря в Лондоні

биллборд осиститель воздухаОператор out of home реклами Urban Vision оснастив кілька білбордів У Лондоні засобами, що поглинають шкідливі речовини в повітрі.

Матеріал під назвою The Breath був створений групою італійських дослідників і за останні три роки представлений в декількох великих містах Європи, включаючи Рим і Мілан.

В рамках партнерства між командою The Breath і оператором Urban Vision матеріал привезли в Лондон.

Urban Vision планує розмістити листи очищуючого матеріалу на всіх своїх рекламних конструкціях в Лондоні, намагаючись таким чином боротися з забрудненням столичного повітря.

Кілька досліджень, проведених незадовго до цього, виявили, що рівень забруднення повітря в Лондоні став представляти небезпеку для жителів міста.

Останнє з них, проведене за дорученням мера Лондона Садика Хана, виявило, що забрудненість повітря в столичних школах перевищила дозволені законом межі і робить згубний вплив на здоров’я десятків тисяч школярів.

Інше дослідження, проведене королівським коледжем Лондона, свідчить, що забруднення повітря в 2010-му році стало одним з смертельних факторів для більш ніж 9,5 тисячі жителів столиці.

Згідно з цим же дослідженням, економічний збиток від порушень здоров’я, викликаних забрудненням повітря, становить близько 3,7 млрд фунтів стерлінгів в рік.
Ще багато треба зробити, щоб зупинити це екологічне лихо. Я вірю, що використання передових технологій, таких як The Breath, допоможе поліпшити здоров’я жителів Лондона. Urban Vision здобув репутацію цінителя культурної та історичної краси найважливіших міст світу. Але сьогодні ми можемо стверджувати, що наша робота також вносить свій внесок в покращення екологічної обстановки і захист здоров’я людей від шкідливих речовин в воздухе.Джанлука де Марчі, президент Urban Vision

Матеріал The Breath видаляє з повітря такі шкідливі речовини, як оксиди азоту і сірки, а також тверді частки в вихлопних газах.

Матеріал можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні, наприклад, в офісах, класах і місцях розміщення реклами.

Творці технології стверджують, що матеріал здатний поглинати шкідливі речовини на відстані до 25 метрів.

Протягом року 250 квадратних метрів матеріалу The Breath, за словами творців, виробляють на навколишнє середовище ефект, рівний усунення з вулиць 750 тисяч автомобілів з бензиновим двигуном (неетильованого паливо) і 300 тисяч з дизельним.

Фахівці The Breath підрахували, що два листа матеріалу площею в 10 квадратних метрів здатні видалити з повітря оксид азоту, що виділяється майже п’ятьма з половиною тисячами автомобілів.