изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Госпотребслужба почала перевіряти етичність реклами на вулицях Києва

этика рекламыУ Києві почалися рейди Державної споживчої служби проти неетичної реклами на вулицях столиці. Станом на сьогодні вже виявлено понад 30 правонарушень. В разі встановлення такого правопорушення Госпотребслужба і її територіальні органи виносять штрафи в розмірі 5-кратної вартості реклами.

“Робота служби відбувається в двох напрямах: перший – це самовиявлення фахівцями порушень в сфері законодавства, друге – це обробка скарг фізичних осіб і юридичних осіб всіх форм власності. На сьогодні фахівці, розуміючи всі критерії незаконність в м.Києві, відпрацьовують такі моменти шляхом відкриття справ про порушення законодавства у сфері реклами “, – розповідає аудитор ГУ Госпотребслужби Сергій Зубков.” Тому звертаємо увагу всіх громадян. у разі виявлення таких правопорушень ви маєте право звертатися в службу “, – заявив аудитор.

Відзначається, що “реклама не повинна містити дискримінаційних висловлювань, не повинна схиляти до жорстокості, насильства. Також є спеціальні вимоги законодавства – реклама з дітьми“.

Нагадаємо, на початку року Департамент містобудування та архітектури КМДА розпорядився демонтувати в Києві 87 рекламних конструкцій. Серед них кілька тридцятиметрових банерів на “Мандарин Плаза”, тумби та вивіски “Райффайзен банк Аваль”, а також реклама ломбарду, стоматології і т.п.