изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення 3D букв

 

3d буквыЯкщо ви хочете добитися ефекту, 3D-вивіска – це шанс.

Тривимірний напис з використанням акрилу

3D-букви створюють враження якості і ексклюзивності. Багато компаній, підприємства і організації вибирають тривимірні написи як їх основну ідентифікацію, використання тривимірних написів поширюється на офісні приміщення, такі як зона прийому, сходова клітка, підйомники і інші комунальні зони.

Хоча це коштує дорожче, але між окремими 3D-вивісками / логотипами і простими плоскими вивісками різниця в створенні ефекту якості перші дійсно не мають собі рівних. Цей тип вивісок є одним з найбільш вироблених в світі.

Подивіться навколо себе, чи можете ви визначити використання тривимірних написів як знаки і вивіски.

3D-вивіски, написи і знаки можуть бути виготовлені з одного або кількох матеріалів:

  • Акрил
  • ПВХ
  • Композит
  • Нержавіюча сталь
  • Алюміній / анодований алюміній
  • Латунь
  • Мідь
  • Полістирол
  • Дерево

Коли справа доходить до вибору типу тривимірних написів, все залежить від вашої мети, передбачуваного розміру, місця розташування і, найголовніше, бюджету.

Ми неодноразово стикалися з тим, що виготовлення 3D-букв і написів було або не передбачено в бюджеті, або бюджет був недостатнім, і клієнти повинні були повернутися до друкованих або звичайних плоских вивісок.

Вибір використовуваних матеріалів залежить в першу чергу від розміру – для невеликих 3D-вивісок, акрилу, як правило, буде достатньо, але для більших можна використовувати метали або комбінацію матеріалів. Для більш тонких тривимірних написів їх можна вирізати безпосередньо з існуючих матеріалів, але для знаків, що вимагають більш товстої глибини, їх потрібно буде обрізати окремо, а потім об’єднати разом, щоб отримати необхідну товщину. Звичайно, це зажадає більше часу для виготовлення і збірки об’ємних літер, але кінцевий результат майже завжди приголомшливий.

Деякі торговельні центри повинні мати тривимірні написи і знаки для відповідності вимогам оренди. Для компаній зі складними деталями логотипу, такими як надзвичайно тонкі лінії, використання тривимірних знаків може бути обмежена лише зовнішнім контуром, щоб уникнути пошкодження або руйнування використовуваного матеріалу.

Освітлення можна зробити за допомогою внутрішнього підсвічування, фронтальної підсвічування, бокового освітлення або комбінації цих варіантів, для цього використовуються світлодіодні стрічки. Неонові вивіски – популярними були кілька десятиліть тому – тепер не використовуються через появу більш енергозберігаючих альтернатив.

Знаки тривимірних написів – це чудова форма вивісок для показу, і це фантастичний спосіб висловити свій імідж і зробити свій бізнес відмінним від інших. У поєднанні з приголомшливими ефектами освітлення 3D літери, безумовно будуть стояти дорожче, але вони коштують початкових інвестицій.

Ми створили для наших клієнтів безліч 3D-вивісок і об’ємних літер, які відповідають цілям якості, вартості та впливу.

Ви можете ознайомитися з нашим портфоліо по деяким нашим роботам, які ми зробили в цій області.

Якщо у вас є питання по 3D-вивісок, зв’яжіться з нами!

(3D-букви, Вирізані літери, Пілон вивіски, Архітектурні вивіски)