изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Київський чиновник «заробив» на рекламу в магазинах

реклама в магазинахСпівробітник департаменту містобудування Київської міської державної адміністрації вимагав за розміщення реклами в столичних магазинах платити йому щомісяця по 6 тисяч гривень.

У постанові Печерського районного суду Києва повідомляється, що в рамках розслідування прокуратурі вже надали доступ до банківських даних підозрюваного чиновника. Правоохоронці встановили, що шантажувати підприємця і вимагати від нього платити чиновник почав ще в грудні 2015 року.

В одній з телефонних розмов чиновник зажадав 15 тисяч гривень за те, що не буде перешкоджати розміщенню реклами на фасадах ряду непродовольчих магазинів, якими володіє підприємець. У разі, якщо він відмовиться платити, чиновник обіцяв, що всі рекламні щити тут же будуть демонтовані.

Платити чиновнику підприємець повинен був щомісяця. Однак, після він вирішив отримати хабар на кілька місяців вперед. Йшлося про суму понад 40 тисяч гривень. При отриманні цих грошей чиновника затримали на гарячому. Розслідування у справі триває.