изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Компанія «Епатаж Груп»: Осінній бум на зовнішню рекламу

осень рекламаПідходять до кінця відпускні періоди і гряде велике пожвавлення на ринку зовнішньої реклами. Люди повертаються до великих міст – великі дороги повертаються до заторів – кількість охоплення цільової аудиторії зовнішніх рекламних носіїв, білбордів, тролів, беклайт, брандмауєрів тощо. Зростає.

Всупереч обмеженням, які вводить влада багатьох міст, в Україні стає все більше зовнішньої реклами – є попит, є і пропозиція. І не даремно, адже зовнішня реклама в Україні – це потужний інструмент охоплення цільової аудиторії і відмінна можливість сегментування споживачів по районах і вулицях.

Крім того восени спостерігається великий сплеск на виготовлення зовнішньої реклами у великих і дрібних містах України – вивіски, букви, штендери, покажчики, вітрини з рекламою – все це восени стає потрібно замовнику “на вчора”.

В умовах великого попиту народжується і пересорт пропозиції, яке загрожує неякісним виконанням, використанням у виробництві реклами неякісних матеріалів, що прямо веде до скорочення терміну служби конструкцій.

Рекламно-виробнича компанія «Епатаж Груп» – надає послуги з розміщення зовнішньої реклами на всіляких зовнішніх рекламних конструкціях. Ви зможете розмістити і замовити зовнішню рекламу легко і швидко, без зайвих тимчасових і фінансових витрат. Оперативна обробка запитів і якісно підібрані адресні програми дозволять вибрати Вам оптимальний варіант для розміщення реклами. Таким чином, Ви зможете випередити своїх конкурентів і за рахунок лояльних цін залучити нових клієнтів.