У Сумах розробили Концепцію розміщення реклами
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


У Сумах розробили Концепцію розміщення реклами

Управління архітектури та містобудування розробило регуляторний акт – проект рішення виконавчого комітету «Про затвердження Комплексної програми розміщення зовнішньої реклами в м. Суми на 2013 – 2018 роки». Проект розміщений на Муніципальному інформаційному порталі.

 
Проект рішення підготовлений з метою впорядкування розгляду питань видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами та створення комплексного підходу до розміщення зовнішньої реклами в обласному центрі.
 
Документ розроблений у зв’язку із необхідністю:
  • регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами через впровадження єдиного системного підходу до формування високоякісного естетичного міського середовища;
  • захисту інформаційного простору міста;
  • розробки загальних принципів розміщення реклами з урахуванням функціонально-планувальних чинників, типології елементів міського середовища;
  • розробки рекламно-інформаційного зонування міста відповідно до вимог затвердженого Історико-архітектурного опорного плану міста.
Документ складається з кількох додатків:
  • Комплексна програма розміщення зовнішньої реклами у м. Суми на 2013 – 2018 роки;
  • Схема зонування території м. Суми для розміщення зовнішньої реклами;
  • Альбом спеціальних конструкцій для реклами, рекомендованих для розміщення на території м. Суми;
  • Порядок розміщення вивісок у м. Суми.
Проект регуляторного акту приведено у відповідність до містобудівних вимог та вимог благоустрою міської території. Він регулює відносини між суб’єктами підприємницької діяльності, що провадять свою діяльність у сфері розміщення рекламних засобів, та органами місцевого самоврядування.
 
Планується реалізувати на території міста єдиний системний підхід в розміщенні зовнішньої реклами, а саме:
 
– впровадження зонінгу з визначенням пріоритетів для розміщення певних типів конструкцій в залежності від зони розміщення;
– впровадження типових проектів розміщення зовнішньої реклами на фасадах будівель, офісних та торговельних приміщень;
– вимоги до здійснення робіт з установки, експлуатації та обслуговування рекламних засобів;
– відстеження, контроль та оперативне регулювання міською владою діяльності з розташування рекламних засобів на території міста.
 
Прийняття нового регуляторного акту не передбачає перереєстрацію дозволів на розміщення зовнішньої реклами у м. Суми.
 
 
 
Джерело: meria.sumy.ua