изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Лазерне різання фанери та гравірування

лазерная резка фанерыОстаннім часом лазерна різка фанери і виготовлення сувенірів з дерева набирає популярності, тому що фанера і деревина дуже доступним і недорогий матеріал. Вироби з дерева та фанери – мають величезний список: це всілякі сувеніри, картини, гравюри, меблеві заготовки, 3d-пазли, трафарети і багато іншого.

Лазерне гравірування широко використовується для рекламного маркетингу. Покриття з зображеннями або написами, використовуючи лазерне гравіювання на поверхні дерева, облагороджує і прикрашає будь-яку продукцію. Використовуючи лазер, ви можете зобразити зображення більш чітким, ніж будь-яким іншим способом. Властивості деревини дозволяють робити контурну лазерну різку фанери і виробляти тонкі декоративні елементи.

Компанія “Епатаж Груп” надає послуги лазерного різання і гравіювання. Ми маємо власне виробництво і працюємо з такими матеріалами, як дерево, фанера, плексиглас, пластик, МДФ, ДВП.
Ми виробляємо наступні продукти: дерев’яні офісні таблички, сувеніри, подарунки з дерева, брелки, іграшки, рамки для фото, календарі, підставки, декор та багато іншого.