изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


На київських комунальників напали під час демонтажу реклами

реклама в КиевеНа співробітників КП “Київреклама” напала група з 10 невідомих під час демонтажу незаконних рекламних холдерів, який здійснювався на вул. Електриків, 8. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби КП “Київрекламана сторінці підприємства в Фейсбук.

9 лютого серед білого дня стався кричущий, викликає випадок. Під час демонтажу незаконних рекламних холдеров на вул. Електриків, 8 на представників КП« Київреклама »напали з десяток невідомих. До опору з боку власників рекламних носіїв ми вже звикли, проте до цих пір обходилося без масових побиттів, викрадення спецтехніки підприємства і спроб вивезення робітників комунальної служби на територію промзони “, – розказано в повідомленні.

Повідомляється, що поліція, яка оперативно прибула на місце події, запобігла ескалацію конфлікту.