изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


На Полтавщині замінять близько 60 дорожніх знаків з рекламою

дорожный знак рекламаДнями вступила в силу нова редакція Державного стандарту України «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування ». А з нею – вимога про заборону реклами на дорожніх знаках.

Відтепер на інформаційно-вказівних знаках індивідуального проектування або щитах заборонено розміщувати зображення або написи, що містять рекламу. Тобто знаки, на яких нанесені логотипи, торгові марки, назви підприємств, повинні демонтувати або замінити до кінця 2017 року.

У попередній редакції цей державний стандарт не містив такого вимоги, – розповідає заступник начальника Служби автомобільних доріг в Полтавській області Анатолій Мягкохлеб. Але до впровадження зазначених змін активних зусиль доклали, зокрема, представники Управління безпеки дорожнього руху. «Укравтодор» до порад прислухався і включив вимогу про заборону реклами нової редакції ДСТУ.

Зараз, каже чиновник, фахівці Служби автодоріг Полтавщини збирають інформацію про місцезнаходження заборонених до використання покажчиків, паралельно узгоджуючи подальші дії з Управлінням безпеки дорожнього руху. Всі дії фахівців Служби, зазначає Анатолій Мягкохлеб, спрямовані на те, щоб зазначені роботи не принесли дискомфорт автовласникам:

Просто демонтувати знак і позбавити водіїв права на інформацію ми не можемо. Тому спочатку виготовимо покажчики без реклами, а потім замінимо знаки, які підпадають під заборону.

Фахівці САД вже почали роботу в цьому напрямку. На дорогах загального користування планується замінити близько 60 знаків. В цілому по Українів 100 разів більше.

На дорогах залишаться тільки знаки, що вказують на населені пункти, їх центральні частини і райони, вулиці, площі, об’єкти транспортної інфраструктури (аеропорти, залізничні вокзали, автовокзали, порти, місця для стоянки), туристичні та спортивні об’єкти, історичні та культурні пам’ятки, інші пам’ятки. Про це інформує прес-служба Служби автомобільних доріг в Полтавській області.