КРЕАТИВ У OUTDOOR: РЕКЛАМА, ЯКУ НЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


КРЕАТИВ У OUTDOOR: РЕКЛАМА, ЯКУ НЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ

Daiya Foods и агентство TDA_Boulder решились на отчаянно смелый шаг и разместили out-of-home рекламу в местах, менее заметных для потребителей.

Новая кампания обыгрывает тэглайн “Легче заметить эту рекламу, чем тот факт, что наша пицца не содержит молочных продуктов”. Реклама размещена либо в местах, где только несколько человек могут ее заметить — на крыше автобуса, или слишком мала (небольшие стикеры на лавках, светофорах, в лифтах), либо на такси, так чтобы потребитель не у спел ее прочитать. 

Источник: mmr.ua

 

Daiya Foods і агентство TDA_Boulder зважилися на оточення сміливий крок і розмістили out-of-home рекламу в місцях, менш помітних для споживачів.

Нова кампанія обігрує теглайн “Легше помітити цю рекламу, ніж той факт, що наша піца не містить молочних продуктів”. Реклама розміщена або в місцях, де тільки кілька людей можуть її помітити – на даху автобуса, або занадто мала (невеликі стікери на лавках, світлофорах, в ліфтах), або на таксі, так щоб споживач не у заспівав її прочитати.