Об’ємні фігури – яскравий акцент будь-яку рекламу
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Об'ємні фігури - яскравий акцент будь-якої реклами

изготовление ростовых фигурЩе якихось років 10-15 назад вибір об’єктів реклами був порівняно невеликий: в якості зовнішньої реклами використовувалися вивіски і рекламні щити, а всередині приміщень основну масу рекламної продукції становили плакати і афіші. Сучасні технології різко зробили крок вперед, з’явилися нові матеріали, що знайшли активне застосування у виробництві рекламних об’єктів, і ось вже більшість торгових центрів і розважальних комплексів наповнили яскраві і звертають на себе увагу об’ємні рекламні фігури.

Об’ємних фігури

  1. (без підсвічування) Наша компанія з радістю готова запропонувати своїм клієнтам виготовлення об’ємних рекламних конструкцій різного виду, встановлюваних як всередині приміщень, так і зовні. Об’ємні конструкції без підсвічування ми виконуємо в повній відповідності з побажаннями та уподобаннями замовника. При цьому для виготовлення об’ємного рекламного об’єкта в розрахунок беруться всі умови його подальшої установки: наприклад, для підвісної конструкції, яка буде звертати на себе увагу покупців всередині торгового центру, ми використовуємо легкі матеріали – пластик, картон, пінопласт та інше. А для планованої установки рекламної фігури на відкритій місцевості (наприклад, значно збільшеного макета продукції виготовлення замовника) нашими фахівцями будуть використовуватися більш міцні і атмосферостійкі матеріали.
  2. (з підсвічуванням) Тривимірні рекламні об’єкти, доповненої яскравим підсвічуванням (люмінесцентної, неонової або світлодіодним) обґрунтовано вважаються одними з найбільш ефективних, а значить і затребуваних, рекламних продуктів. Не помітити яскраву і ефектну фігуру просто неможливо, а відповідно, і мета донесення рекламної інформації діє на всі сто. Наші фахівці проведуть ретельний аналіз майбутнього розміщення фігури з підсвічуванням, що дозволить більш правильно підібрати різновиди підсвічування і застосування тих чи інших матеріалів.
  3. (звукова) Професійна група пропонує виготовлення та більш незвичайних об’ємних фігур, що представляють собою тривимірну конструкцію, доповнену аудіо ефектами. За допомогою таких конструкцій нашим клієнтам вдасться ще більше впливати на свідомість своїх потенційних покупців, адже рекламна інформація буде доноситися не тільки за допомогою зорового сприйняття, але і звукового.

Звертайтеся, і ви гарантовано отримаєте яскраві і якісні рекламні об’єкти, які привернуть увагу і розташують до себе потенційних споживачів ваших товарів або послуг!