изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Чому зовнішні банери - відмінний спосіб реклами?

печать баннеровДля успіху будь-якого бізнесу реклама має важливе значення. Поряд з кожним відмінним продуктом є відмінна реклама, яка приваблює і надихає потенційних клієнтів. Ми вважаємо, що одним з кращих способів залучення нових клієнтів і активізації існуючих клієнтів є друкована банерна реклама. Ваша рекламна стратегія повинна створювати унікальні, інноваційні та захоплюючі оголошення з гарним дизайном і якістю, неперевершеною обробкою. Видимість і усвідомленість бренду мають вирішальне значення для того, щоб виділитися з натовпу, помічати і бути незабутніми. Банери – відмінний інструмент для успіху реклами.

Рекламні зовнішні банери, стали дуже популярними останнім часом і зарекомендували себе як критична частина маркетингового міксу. Чи є ви рітейлером, великим корпоративним брендом або SME, банерна реклама може бути використана в будь-якій кількості маркетингових рекламних акцій, для розвитку тяги клієнтів, підвищення впізнаваності бренду або спонукання споживача стати покупцем і купувати ваші товари або послуги. У поєднанні з іншими комунікаціями, рекламні банери можуть забезпечити довгострокову цінність будь-якої маркетингової кампанії.

Багато компаній використовують відкриті банери, щоб потрапити в огляд своїх потенційних клієнтів.

Інші причини для інвестування в друковану банерну рекламу включають:

Повторне використання. Ці банери не тільки економічно ефективні, але і можуть використовуватися повторно. Вони міцні, гнучкі і можуть застосовуватися протягом декількох кампаній, що дозволяє тривалий просування бренду протягом багатьох місяців і років.

Портативні – банери складаються з простого у використанні вінілового матеріалу і можуть також бути переміщені в інше місце.

Довговічність – наші вінілові / сітчасті банери здатні протистояти більшості погодних умов, тому ви можете просувати свій бренд протягом усього року.

В останні роки широкоформатні банери широко використовуються для сприяння розвитку малого та великого бізнесу. Вони відмінне співвідношення ціни і якості, виглядають фантастичними і довговічними. Ідеальне рекламне рішення для вашого бізнесу.