изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Отримати дозвіл на рекламу можна буде через iGov

razreshenie_na_reklamu[1]Отримати дозвіл на вивіску і рекламу можна буде через систему iGov. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив координатор проекту iGov і радник мера Дніпра Дмитро Дубілет. За його словами, саме з цією послугою координатори iGov пов’язують величезну кількість випадків корупції.

«Ланцюжок узгоджувальних включає в себе 101 інстанцію, взаємодіючих з якогось езотеричного алгоритму. Найбільш приголомшливе те, що якщо ви, наприклад, відкриваєте ресторан в центрі міста (неважливо, в Києві, Нікополі або Вилкове), то вам потрібно отримати на це підпис заступника міністра культури! Так-так, справжній заступник міністра. Навіть якщо ви отримаєте цей підпис (що може бути проблематично без послуг спеціальних фірм), не факт, що ви отримаєте дозвіл від міськвиконкому (так як у нього може не бути кворуму або, скажімо, він буде в конфронтації з мером) », – пише Дубілет.

Радник мера Дніпра впевнений, що саме через таку складну процедуру і виникає корупція, яка, в свою чергу, мотивує чиновника видавати якомога більше дозволів на рекламу. Виходить, чим складніше процедура, тим більше реклами.

– Цей принцип справедливий і для інших регуляцій: більш складні процедури, які, здавалося б, покликані щось обмежувати, можуть призводити до зовсім зворотного ефекту, – запевняє Дубілет.