Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Реклама на фасаді

У жителів Петербурга з’явилася непогана можливість заробити. При цьому робити практично нічого не треба. Головне, щоб ваш будинок зовні цікавив рекламодавців. Якщо на даху вашої багатоповерхівки вже світиться реклама, а ви ще не озолотилися, то сюжет Єгора Кисельова – спеціально для Вас.

Вартість квадратного метра стіни, відведеної під рекламу, визначається на зборах власників. Гроші перераховуються на рахунок керуючої компанії або іншої юридичної особи. Потенційно в Петроградському районі заробляти на величезних білбордах може чи не кожен третій будинок. Але найчастіше брандмауери залишаються порожніми.

Винятки є. На Гатчинському, 18 монтаж рекламної конструкції ще буде – вивіска забере простір на фасаді між першим і другим поверхами, розповідає голова будинок- ради Антон Станкевич. При тому, що справа це для власників квартир прибуткове, рішення здати частину стіни під рекламу не було одноголосним. У підсумку, необхідні 2/3 голосів «за» все ж були отримані.

ТСЖ вправі оплачувати на виручені кошти комунальні платежі, але найчастіше гроші йдуть на рядовий благоустрій.

Денис Шабуров, перший заст. голови Житлового Комітету:

«Ремонт і утримання спільного майна в багатоквартирному будинку, тобто це може бути що завгодно, ремонт сходових клітин, ремонт покрівлі, заміна вікон у парадних багатоквартирного будинку на пластикові вікна тощо».

Фасад і дах будівлі відносяться до загального майна, тобто власники квартир мають повне право отримувати вигоду . І все-таки вирішальне слово залишається за міською владою. Схвалений мешканцями проект направляється до комітету з друку.

Сергій Серезлєєв, заст. голови комітету з друку і взаємодії зі ЗМІ:

“Ми направляємо на додаткове узгодження колегам з КГА, з ГіБДД. Коли приходять узгодження, ми формуємо пакет документів, дозвіл, і протягом 2 місяців видаємо це дозвіл”.

Відомий архітектурний критик Олексій Лепорк вважає, що у петербурзьких властей немає сформованого відношення до зовнішньої реклами: брандмауер – як візитна картка чи все-таки поверхня, за рахунок якої можна заробляти.

Олексій Лепорк, архітектурний критик:

“Можна знайти елементарний компроміс. Маючи великий брандмауер, можна це спокійно регулювати. Півроку на ньому є реклама – велика, величезний плакат. Для цього є комітет з архітектури, служби головного художника. Хочеш, півроку дивишся на цю дівчину, хочеш, отримуєш голу стіну».

За фактом, тільки в серпні на 126 схвалених рекламних носіїв відмовлено було майже в 450 випадках. Новий головний художник міста на своїй презентації також заявив, що збирається розібратися з рекламними термітами, від яких страждають стіни. Заява актуальна як ніколи – інші поверхні давно пора або зафарбувати, або завісити.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію