З’явилася реклама про набір учасників до експедиції Mars One
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


З'явилася реклама про набір учасників до експедиції Mars One

З’явилася реклама по набору учасників в експедицію Mars One – приватного польоту, що не передбачає повернення на Землю, повідомляє Look at Me.

Учасники експерименту будуть перебувати в ізоляції протягом восьми років, що порівнянно з часом польоту на четверту планету – це робиться для того, щоб зрозуміти, чи можуть астронавти перенести психологічно таке довге навантаження, а потім полетять на справжньому кораблі – відбудеться це тільки в 2022 році.

Реклама, показана на CNN, перераховує під відому композицію Lux Aeterna більшість недоліків, з якими зіткнуться так звані «марсонавти», в той час як перевага, схоже, тільки одна – можна стати першою людиною на червоній планеті. Заявки вже приймалися і до цього, але або творці Mars One хочуть зробити свою експедицію ще популярнішою, або відповідного кандидата поки не знайдено шляхом звичайних анкет на сайті.

Тим, хто не хоче намагатися спробувати свої сили в польоті на Марс, пропонується взяти участь в кампанії на IndieGoGo і пожертвувати будь-яку суму творцям проекту. Варто відзначити, що це не єдина експедиція на Марс, яка відправиться в 20-х: подібні збираються організувати і відомий бізнесмен Елон Маск, і американське космічне агенство NASA.