изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама Одеси була розміщена в 5 обласних центрах України

ob-odesse-1[1]У 5 обласних центрах України в 2016 році була розміщена реклама Одеси з метою підвищення її туристичної привабливості. Про це повідомила директор Департаменту культури і туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова, звітуючи про хід виконання у 2016 році Програми розвитку туризму.

За її словами, завдяки Управлінню реклами Одеської міської ради, з метою підвищення туристичної привабливості Одеси в п’яти обласних центрах УкраїниКиєві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Львовів 2016 році були розміщені борди і скролли з текстом «Ми любимо Одесу». Всього було розміщено 60 рекламних конструкцій.

Крім того, Т. Маркова зазначила, що в 2016 році було проведено 13 (замість 5 запланованих) прес-турів для журналістів і туроператорів, не тільки з України, а й з-за кордону.

Також директор департаменту туризму повідомила, що реклама міста періодично публікується в великих міжнародних профільних виданнях, а також на тематичних інтернет-порталах.